Zezaku i dërgon “të fala” kryeministrit serb Vuçiç, ja çka i thotë

0

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është bërë objekt shakaje për serbët kreativ dhe me sens humori.

Disa serb të rinj, kanë gjetur një zezak për ta mësuar ti thotë 2-3 fjalë përshëndetëse për kryeministrin.

Madje, gjatë ndeshjes së famshme Serbi – Shqipëri, kur është shpalosur droni, një serb u bë hit pasi doli para kamerës në transmetim live duke bërtitur “Vuçiç është homoseksual”.

E një gjë të ngjashme e bëri edhe një i huaj, i shtyre nga disa serb

vučiču pedeeeevruuNje pershendetje speciale nga Pogba

Gepostet von Fore me Gjakovar am Sonntag, 9. September 2018