Njihuni me “Perlën Blu” të Marokut (FOTO)

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Jo vetëm turistët  tërhiqen nga kjo perlë arkitekturore, por edhe shumë fotografë janë të interesuar për të kapur imazhe interesante nga ky qytet.

Më poshtë do t’ju tregojmë fotografitë e marra nga Tiago Marques dhe Tania De Pascalis, të njohur thjesht si Tiago dhe Tania.

Gjatë një qëndrimi gjashtë-ditor, të dy  arritën që të fotografojnë anët më intime të Chefchaouen-it.

 

 

 

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

hot hungarian women

Hungarian Bride-to-bes Hungary has actually just recently turned into one of one of the most popular trip locations among...

Tips about how to experience roulette

Tips about how to experience roulette Whenever you're interested in understanding the concepts of how to spend time playing roulette prior to when you...

Any Owner’s manual for Practicing Baccarat Online

Any Owner's manual for Practicing Baccarat Online Playing has not been http://hilp-beta.thedev.se/the-right-way-to-say-not-to-mention-utilize-bonus/ so cool then there is those several activities on the internet in...

Russian Mail Order Wives – Find Your Love Online

Russian Mail Order Wives – Find Your Love Online How come men from different nations adore Russian ladies? Is the beauty the reason that...

Qeveria teknike, emrat e anëtarëve do të mësohen pas 15 dhjetorit

Deri më 15 dhjetor nuk do të dihen emrat e VMRO-DPMNE-së që do ta mbartin funksione për 100 ditët e Qeverisë teknike. Burime nga...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!