Një vajzë sulmohet seksualisht, babai i vajzës e denoncon në polici

0

Më 26.08.2019 në orën 19.30 në stacionin policor nga Struga, një 52 vjeçar nga një fshat i Strugës raportoi se 24 vjeçari nga Podgorci i Strugës kishte sulmuar seksualisht vajzën e tij midis 23 dhe 26.08.2019, informohet Struga Ekspres nga MPB.

Nga MPB thonê se po punohet për zbardhjen e çështjes.