Dafina Zeqiri ndryshon sërish ‘look-un’

0

Dafina Zeqiri ishte kritikuar shumë kohët e fundit për stilin e flokëve, artistja kishte prerë flokët shumë shkurt dhe ky veprim nuk u pëlqye nga të gjithë, shkruan lajmi.net.

Tani këngëtarja ka publikuar disa imazhe në Instastory ku mund ta shohim se ajo  ka ndërruar sërish pamjen, ajo është kthyer në një biondinë me stilin ‘bob’.

Përndryshe, Dafina ka qenë sot performuese në Mini-maratonën e organizuar për fëmijët me autizëm.