AC Milan – Fiorentina, formacionet zyrtare

0

‘Rossonerët’ dhe ‘Violët’ nuk e kanë nisur aspak mirë sezonin e ri të Serie A, ku kanë tubuar gjashtë përkatësisht pesë pikë pas pesë ndeshjeve.Në këtë ndeshje te vendasit mungojnë Calabria dhe Pepe Reina, derisa mysafirët nuk kanë mungesa të konfirmuara.Ndeshja starton nga ora 20:45, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.