Almeda Abazi po shijon në maksimum bukuritë e Shqipërisë

0

Almeda Abazi ka vizituar Shqipërinë për disa ditë.

Almeda Abazi pas vizitës në Kosovë ku ishte e shoqëruar nga bashkëshorti Tolgahan Sayisman, tani ka vizituar edhe vendlindjen Tiranën, shkruan lajmi.net.

Aktorja po shijon në maksimum bukuritë natyrore të Shqipërisë ku gjatë ditës ndau disa imazhe njëherë nga teleferikët pastaj nga shtëpia ku po qëndron, pejsazhi natyror e ka mahnitur atë.

Ndryshe, Almeda momentalisht nuk është aktive me ndonjë projekt televiziv dhe vëmendjen më të madhe ia ka kushtuar birit të tij Efehan.