Dafina Zeqiri bën ndryshimin e ri në dukje

0

Në rrjete sociale kohëve të fundit shohim se shumë nga yjet shqiptare kanë guxuar të eksperimentojnë me një model të caktuar flokësh.

Fjala është për flokë të prera shkurt, deri në pjesën e qafës, që njihet ndryshe si ‘bob’, duket të jetë ‘trendi’ i ri i modeleve të flokëve që po përqafohet nga shumë personazhe të njohur të showbizit.

E tillë është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila pas shumë ndryshimeve që bëri në pamje këtë vit ka provuar edhe stilin e flokëve ‘bob’.

Dafina Zeqiri e mahnitshme në stilin e flokëve ‘bob’ (Foto: Instagram)

Këngëtarja ka ndarë këtë imazh me fansat në rrjetet sociale dhe natyrisht se ky ndryshim i saj ka marrë reagime pozitive, ndonëse nuk është hera e parë.

Përveç dukjes, Dafina këtë vit ka qenë mëse e angazhuar me projekte e po ashtu edhe me koncerte në mbarë trojet shqiptare.

Bashkëpunimi i saj me Taynën “Bye Bye”, u konsiderua hiti i verës dhe tanimë në platformën YouTube, ka kaluar shifrën e 20 milionë klikimeve.