Don Phenom vjen me një tjetër bashkëpunim

0

Don Phenom ka publikuar këngën e re.

Don Phenom është prej emrave më aktiv në estradë sa i përket projekteve muzikore të publikuara muajt e fundit, shkruan lajmi.net.

Reperi nga Shqipëria ka publikuar këngën e re e cila titullohet ‘Njo si ti’.

Phenom këtë radhë ka bashkëpunuar me Dichy dhe projekti është i punuar edhe me klip.
Për videoklipin artistët kanë angazhuar produksionin ‘Max’ ndërsa miksimi dhe melodia është punuar nga ‘Cekic Beatz’.