Ermali dhe Ami pozojnë krah modeles së famshme amerikane

0

Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Ami janë takuar me modelen e famshme.

Komediani dhe moderatori i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Ami janë takuar me modelen e famshme amerikane, Jasmine Sanders, shkruan lajmi.net.
Ishte vetë Ermali ai i cili e ka publikuar një foto pranë të cilës ka bërë shaka me mbishkrimin.
“…dhe sigurisht unë jam më i bukri në ktë foto????”, ka shkruar ai pranë postimit.