Çfarë deklaronte Lei Kraja para një viti për Robertin?

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Modelja e njohur, Lei Kraja, është pyetur sërish në lidhje me Robert Berishën, këngëtarin të cilin në vitin e kaluar e kishte partner gjatë spektaklit të vallëzimit, “Dance with Me”.

Një vit më parë, gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Shiko kush Luan”, bukuroshja ishte pyetur se nëse do të ishte e dashura e Robertit, po qe se ai nuk do të ishte i martuar.

“Pse jo? Roberti është i bukur, i gjatë, gjithë ai trup, i zgjuar, kërcimtar… Kështu që, pse jo, po. Është i martuar me një nga gocat më seksi të shoubizit shqiptar, kështu që nuk do ta konkurrojmë fare. Por, do të isha. Mbase. Nëse do të më pranonte Roberti”, thoshte asokohe Lei.

Asokohe Roberti ishte i martuar me këngëtaren Nora Istrefi, por tash kur janë ndarë, Leit i është bërë sërish e njëjta pyetje se çfarë do të ndodhte tash kur ai është beqar. Dhe natyrisht se në suaza të shakasë, ajo deklaroi se këngëtari nga Kosova i plotësonte të gjitha kriteret për të qenë i dashur i saj.

“Roberti është i gjatë, i bukur… isha e sinqertë, vetëm me qenë e qorre që të mos deklaroja se mund të ishim të dashur, apo jo?”, deklaroi ajo duke iu drejtuar Robertit, teksa ai ia ktheu: “Po”.

Në ndërkohë, Lei reagoi shpejt për të qartësuar gjithçka: “Por, nuk jemi (të dashur), nuk jemi”.

Kur u pyet Roberti se çfarë ka për të thënë, ai u përgjigj: “Njëjtë”, megjithatë edhe këngëtari mohoi se mund të ketë diçka ndërmjet tyre.

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC Gunman whom hijacked UPS truck shot,...

Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz

Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk...

Zaev kritikon gjyqësorin: Të kontrollohet pasuria e gjykatësve

Pastrimi në gjyqësor duhet të fillojë menjëherë, bëri thirrje lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, në tribunën e fundit nga tribuna e mbajtur në Shkup....

Ziadin Sela: Fati i shqiptarëve vendoset më 12 Prill (VIDEO)

Kreu i Aleancës për Shiqptarët, Ziadin Sela bashkë me bashkëpunëtorët e tij, janë duke realizuar takime me qytetarët nëpër çdo vendbanim ku ata kanë...

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense?

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense? Their key life stumbled on light after their unexpected death Brand ...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!