iPhone 12 Pro mund të ketë 6GB RAM, iPhone SE 2 së shpejti në prodhim

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Parashikimet më të fundit për iPhone 12 Pro vijnë nga analisti i Barclays, Blayne Curtis.

Kohët e fundit ai shkoi në Azi dhe mori informacione nga prodhuesit e zinxhirit të furnizimit të Apple.

Parashikimet më të rëndësishme përmendin disa nga komponentët e brendshëm në formacionin tjetër, iPhone 12, dhe një ide se kur do të fillojë Apple prodhimin e iPhone SE 2.

Duket se së shpejti do të marrim iPhone SE 2 pasi prodhimi i tij është vendosur të fillojë në shkurt.

Ky iPhone me kosto të ulët supozohet se i ngjan iPhone 8.

Ai supozohet të përfshijë një ekran 4,7 inç, një buton kryesor me Touch ID, RAM 3 GB dhe një procesor Apple A13.

Formacioni i ri i iPhone 12 do të sjellë më shumë energji.

Besohet se iPhone 12 i rregullt do të vijë me RAM 4 GB si paraardhësi i tij, por iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 Pro Max do të vijnë me RAM 6 GB.

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC Gunman whom hijacked UPS truck shot,...

Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz

Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk...

Zaev kritikon gjyqësorin: Të kontrollohet pasuria e gjykatësve

Pastrimi në gjyqësor duhet të fillojë menjëherë, bëri thirrje lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, në tribunën e fundit nga tribuna e mbajtur në Shkup....

Ziadin Sela: Fati i shqiptarëve vendoset më 12 Prill (VIDEO)

Kreu i Aleancës për Shiqptarët, Ziadin Sela bashkë me bashkëpunëtorët e tij, janë duke realizuar takime me qytetarët nëpër çdo vendbanim ku ata kanë...

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense?

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense? Their key life stumbled on light after their unexpected death Brand ...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!