11 Persona të lënduar nga të shtënat në New Orleans

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Policia në New Orleans thotë se 11 persona janë lënduar nga të shtënat e armëve pranë lagjes franceze të qytetit.

Sipas BBC, mediat amerikane cituan një oficer teksa thoshte se dy persona janë në gjendje kritike për jetë, deri më tani nuk është raportuar për asnjë të vdekur.

Incidenti ndodhi në Canal St midis rrugëve Bourbon dhe Chartres rreth orës 03:20 me kohën lokale.

Policia tha në njoftimin e tyre në Twitter se “një i dyshuar ishte arrestuar afër vendit të ngjarjes”.

Ata më vonë deklaruan se akoma nuk kanë bërë asnjë deklarim pasi akoma nuk dihet kush mundet të jetë i dyshuari për rastin.

11 të lënduarit janë dërguar në spital, policia dhe ekipet e mjekësisë ligjorë janë akoma në vendin e e ngjarjes./infomagazin.net

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC Gunman whom hijacked UPS truck shot,...

Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz

Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk...

Zaev kritikon gjyqësorin: Të kontrollohet pasuria e gjykatësve

Pastrimi në gjyqësor duhet të fillojë menjëherë, bëri thirrje lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, në tribunën e fundit nga tribuna e mbajtur në Shkup....

Ziadin Sela: Fati i shqiptarëve vendoset më 12 Prill (VIDEO)

Kreu i Aleancës për Shiqptarët, Ziadin Sela bashkë me bashkëpunëtorët e tij, janë duke realizuar takime me qytetarët nëpër çdo vendbanim ku ata kanë...

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense?

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense? Their key life stumbled on light after their unexpected death Brand ...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!