Nissan i ri me një karakteristikë të veçantë

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Brezi i ardhshëm i kompanisë japoneze Nissan Note arrin në treg për gjysmë viti.

Modeli aktual Note ka dalë në treg për shtatë vjet, por ka pësuar një “ridizajnim” tre vjet më parë.

Vitin e kaluar, ishte modeli më i shitur i Nissan në tregun japonez, transmeton lajmi.net.

Ky sukses i ka sjellë atij një brez të ri, i cili do të jetë dukshëm i ndryshëm. Dallimi kryesor është se do të ketë distancë më të madhe ndërmjet boshteve dhe tri palë ulëse.

Gjithashtu, Nissan do të vendosë edhe një derë të pasme të krizës në Note, dhe motori elektrik do të zgjerohet me një njësi hibride të bazuar 1.2 litra benzinë.

Note do të marrë gjithashtu një optikë të re LED në formë të shkronjës V, e cila do të shtrihet pothuajse deri në xhamin e përparmë, me një maskë më të madhe përpara. Për më shumë detaje do të dihet në fillim të vitit 2020.

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC Gunman whom hijacked UPS truck shot,...

Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz

Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk...

Zaev kritikon gjyqësorin: Të kontrollohet pasuria e gjykatësve

Pastrimi në gjyqësor duhet të fillojë menjëherë, bëri thirrje lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, në tribunën e fundit nga tribuna e mbajtur në Shkup....

Ziadin Sela: Fati i shqiptarëve vendoset më 12 Prill (VIDEO)

Kreu i Aleancës për Shiqptarët, Ziadin Sela bashkë me bashkëpunëtorët e tij, janë duke realizuar takime me qytetarët nëpër çdo vendbanim ku ata kanë...

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense?

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense? Their key life stumbled on light after their unexpected death Brand ...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!