PDK mban rekordin me gjobën më të lartë të shqiptuar nga PZAP

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Punën e 17 viteve e kanë përmbledhur në një dokument.

E këtë historik, Zyrtarët e Panelit zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa po provojnë pikërisht në ditëlindjen e institucionit.

Këtu u bë me dije se pa u llogaritur këto të fundit që ishin të parakohshme parlamentare, për këtë periudhë në Kosovë janë mbajtur 36 palë zgjedhje. Kjo qoftë të rregullta, të parakohshme, rivotime, apo balotazhe.

E i madh është edhe numri i gjobave për subjektet politike.

Gjoba më e lartë e shënuar në histori të PZAP-së ishte ajo ndaj Partisë Demokratike të Kosovës në zgjedhjet për kuvend të vitit 2010. Bëhet fjalë për shumën prej 148.400

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC

Meet with the UPS that is hot delivery driving ladies crazy in NYC Gunman whom hijacked UPS truck shot,...

Flet për herë të parë dhëndrri që i vdiq nusja nga helmimi misterioz

Janë ende të freskëta dekoret e dasmës së Olsit dhe Rezartës, por fatkeqësisht martesa e tyre, që finalizoi një histori dashurie katër vjeçare, nuk...

Zaev kritikon gjyqësorin: Të kontrollohet pasuria e gjykatësve

Pastrimi në gjyqësor duhet të fillojë menjëherë, bëri thirrje lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, në tribunën e fundit nga tribuna e mbajtur në Shkup....

Ziadin Sela: Fati i shqiptarëve vendoset më 12 Prill (VIDEO)

Kreu i Aleancës për Shiqptarët, Ziadin Sela bashkë me bashkëpunëtorët e tij, janë duke realizuar takime me qytetarët nëpër çdo vendbanim ku ata kanë...

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense?

Exactly How Much Do Ukrainian Mail Order Brides Expense? Their key life stumbled on light after their unexpected death Brand ...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!