Click Plus pyetje për Bilall Kasamin : A i shërbejn BDI -së Besa dhe Pdsh

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Click Plus pyetje për Bilall Kasamin : A i shërbejn BDI -së Besa dhe Pdsh

I ftuar në Click Plus sonte ishte Kryetari i Besës Bilall Kasami për të folur rreth aktueliteteve politike e sidomos puna e koalicioneve parazgjedhore.
Në rubrikën e pyetjeve nga shikuesit gazetari Fatmit Aliu e ka pyetur Bilall Kasami se me me sjelljen e tyre politike bashk me Pdsh duke sulmuar Aleancën per Shqiptarët në fakt po i bëjnë shërbim BDI-së.
Kohëve të fundit aktivistët e Lëvizjes Besa dhe Pdsh në rrjetet sociale por edhe përmes portlaeve që kontrollojnë kanë ndërrmarrë nja fushate fyerjesh dhe sulmeve personale ndaj Kryetarit të Aleancës Ziadin Sela dhe pyetja e shikuesit ishte shumë direkte nëse në këtë mënyrë po i shërbejnë BDI-së.
Kasami ka mohuar që kjo të jet e vërtet.

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Partia Liberale Egjiptiane e dënon dëmtimin e varrezave të komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian në Rahovec

Partia Liberale Egjiptiane bën të ditur se përfaqësuesi i kësaj partie, Veton Berisha pranoi informatë nga një qytetar i...

Masa më të rrepta kundër COVID-19/ Miratohen rregullat për hyrjen në Gjermani

Gjatë ditës së sotme, në Gjermani kanë hyrë në fuqi rregulla më të rrepta të hyrjes në vend, për shkak të pandemisë COVID-19.   Në...

Kush duhet të vendosë maskë? Kreu i OBSH-së tregon cila janë kategoritë që e kanë të domosdoshme

Kreu i OBSH në Tiranë, Raul Gonzalez ka treguar se cilët janë kategoritë që duhet të përdorin maska. "Edhe kjo është një çështje që ka...

iOS 14 do të ndryshojë mënyrën sesi përdorni iPhone

Përditësimi i ardhshëm i iPhone do të ketë një funksion të ri cili lejon përdorimin e disa aplikacioneve pa pasur nevojë ti shkarkoni dhe...

Mbi 100 mijë viktima nga koronavirusi

Numri i të vdekurve nga koronavirusi në gjithë botën ka kaluar mbi 100 mijë. Gjithsej 100.260 viktima janë regjistruar deri më tani në mbarë botën,...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: