Gjyla Çeliku: Abdushi i Besës në gatishmëri për të sulmuar Aleancën por asnjëherë BDI-në

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Gjyla Çeliku: Abdushi i Besës në gatishmëri për të sulmuar Aleancën por asnjëherë BDI-në

Në emisionin ,,Rruga Drejt” me Arta Tahirin në Alsat-M është zhvilluar një debat i ashpët mes pjesmarrësve në panel.
Përfaqsuesi i Aleancës Remzi Mehemdi është gjendur në mesë të një sulmi të sinkronizuar nga njëra anë Izet Mexhiti por ai që ka sulmuar tërë kohën ishte përfaqsuesi i Besës Abdush Demiri.
Shtrohet pyetja se Lëvizja Besa është pjesë e pushtetit apo opozitë dhe prej nga buronë gjithë ky mllef dhe vullnet i Besës për të sulmuar Aleancën për Shqiptarët?
Profesoresha Gjyla Çeliku në rrjetet sociale ka pyetur se cili është motivi i Besës për të sulmuar Aleancën.

Ja postimi i plotë i Gjyla Çelikut:

Abdushi i Lëvizjes Besa në gatishmëri për të sulmuar Aleancën, asnjë moment të vetëm BDI-në?
Tash unë nuk e kuptoj a është pozitë ose opozitë Levizja Besa?!!
Ju si e komentoni? Shikoni “Rruga Drejt” me argumente! Të harrosh diktaturën dhe të kamufllosh me koalicionin, kjo ndodh vetëm këtu dhe i bie që je lojë e pozitës ti që lëviz me besë!
#BOLL
Turp!

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Humbja e BDI-së në zgjedhjet parlamentare të 12 prillit të këtij viti do jetë fitore për shqiptarët

Në zgjedhjet parlamentare të viti 2016, BDI-së iu përgjysmuan deputet. Por në njëfarë mënyre u dyfishua  ndikimi politik i...

Ekskluzive: Dorëhiqet kryetari i këshillit më të madhë vendorë të BDI në Kërçovë

Sipas informacioneve që ka siguruar portali Infomagazin, Lulzim Limani kryetar i këshillit më të madhë vendorë në Kërçovë ka dhënë dorheqje në shenjë revolte...

Sela pas takimit me Kurtin, në takim me aktivin politik të ASH Tetovë

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, sot ka realizuar takim me kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin. Pas këtij takimi kreu i ASH-së, ka realizuar edhe...

Kush janë “hot” femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto)

Kush janë "hot" femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto) Sa më shumë që ofrohen zgjedhjet partitë politike bëjnë analizat dhe kalkulimet e...

Takimi i dytë mes Aleancës dhe Alternativës temë diskutimi programi zgjedhorë

Ja postimi i plotë nga faqja zyrtare e Alternativës: Sonte në selinë e Alternativës u zhvillua takimi i dytë mes grupeve të punës të koalicionit...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!