Ish-ushtari i UÇK: Ali Ahmetit më shumë i intereson ligji i ,,pederave” se gjaku i Dëshmorëve

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Na e bani hallall o ju fëmijët e dëshmorëve dhe invalidëve të luftes së UÇK-së…

Shqiptarët të cilët votuan BDI-në votuan për luftëtarët mbrojtës të sllavizmit…
Branisllav Sinadinovskin dhe
Branislav Manajllovskin
Branisllav është në gjuhën serbe që në përkthim do të thotë: Luftëtarë mbrojtës i sllavizmit…
Brani – Mbroje. Sllav – Sllavizëm
Nuk mundet edhe Branisllav edhe Shqiptarë…
Nuk mundet edhe pravosllaven edhe shqiptarë…
Kjo është puna dhe misioni i BDI-së që të punësohen sllavët, serbët, maqedoncat dhe bullgarët me një dekleratë të vetme kinse e ndihen si shqiptarë kurse fëmijët e dëshmorëve që dhan jetën për kauzën shqiptare, invalidët e liftës dhe veteranën e luftës së shenjtë të UÇK-së bredhin rrugëve të pa punë dhe të stresuar a munden per sot me ju siguruar bukën e gojës fëmijëve të tyre…
Na e bani hallall o ju fëmijët e dëshmoreve që për gjendjen në të cilën jeni e ne si popull që lejuam të ju nënçmojnë politikanet e poshtër…
BDI-ja së bashku me Branislavat më shumë ju intereson ligji i pederave se gjaku i dëshmorëve dhe invalidëve të UÇK-së…
Na e bani hallall o ju fëmijët e dëshmorëve dhe invalidëve të luftës që kemi lejuar të shkelet gjaku i baballarëve tuaj….
Ne si popull dëshmuam se jemi nje hiç që shesim edhe gjakun e dëshmorëve dhe invalideve të luftës për interesa personale…
Ne nuk jemi kurfar populli, unë ju garantoj se po të kishte pasurr burra ky popull nuk do të ndodhëshin këko marrëzira mbi gjakun e dëshmorëve dhe invalidëve…

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Humbja e BDI-së në zgjedhjet parlamentare të 12 prillit të këtij viti do jetë fitore për shqiptarët

Në zgjedhjet parlamentare të viti 2016, BDI-së iu përgjysmuan deputet. Por në njëfarë mënyre u dyfishua  ndikimi politik i...

Ekskluzive: Dorëhiqet kryetari i këshillit më të madhë vendorë të BDI në Kërçovë

Sipas informacioneve që ka siguruar portali Infomagazin, Lulzim Limani kryetar i këshillit më të madhë vendorë në Kërçovë ka dhënë dorheqje në shenjë revolte...

Sela pas takimit me Kurtin, në takim me aktivin politik të ASH Tetovë

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, sot ka realizuar takim me kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin. Pas këtij takimi kreu i ASH-së, ka realizuar edhe...

Kush janë “hot” femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto)

Kush janë "hot" femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto) Sa më shumë që ofrohen zgjedhjet partitë politike bëjnë analizat dhe kalkulimet e...

Takimi i dytë mes Aleancës dhe Alternativës temë diskutimi programi zgjedhorë

Ja postimi i plotë nga faqja zyrtare e Alternativës: Sonte në selinë e Alternativës u zhvillua takimi i dytë mes grupeve të punës të koalicionit...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!