Takimi i dytë mes Aleancës dhe Alternativës temë diskutimi programi zgjedhorë

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Ja postimi i plotë nga faqja zyrtare e Alternativës:

Sonte në selinë e Alternativës u zhvillua takimi i dytë mes grupeve të punës të koalicionit AlternAtivA & Aleanca për Shqiptarët. Sonte u fol për programin zgjedhor me të cilin do të garohet në zgjedhje dhe u diskutuan mundësitë e përpilimit të një programi të përbashkët, që do të jetë ofertë konkrete për qytetarët tanë në zgjedhjet e 12 prillit.
Këto takime do të vazhdojnë edhe në ditët e ardhshme deri në finalizimin e këtij dokumenti.
Ndryshimi vjen më 12 Prill!

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Zaev: Ruajuni dhe ndiqni rekomandimet

Shkup, 10 prill 2020 (INFOMAGAZIN) – Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev sonte në profilin e tij në Fejsbuk ka shkruar...

Koronavirus e “shet” Sportingun

Të gjithë lojtarët e Sportingut të Lisbonës janë në shitje. Klubi portugez, por jo vetëm, duhet të vlerësojë pasojat që do të shkaktohen nga...

Komunat bashkë kundër Covid-19 (VIDEO)

Krerët e pushteteve lokale u mblodhën sot në Drenas.Këshilli i Kryetarëve të Komunave të Kosovës u morën vesh që të vazhdojnë masat e kufizimit...

Prekëse: Foshnja katër ditëshe bëhet viktima më e re e koronavirusit

Një foshnje, e cila nuk është identifikuar, ka vdekur në qytetin Natal pasi kishte lind para kohe në orët e hershme të 3 prillit,...

Komuna e Tetovës: Ja cilat markete do të punojnë gjatë orës policore

Gjatë orës policore Inspektorati Shtetëror i Tregut në çdo qytet ka ekipe kujdestare të cilat do të bëjnë kontrollin e marketeve të cilat punojnë...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: