Kush janë “hot” femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto)

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Kush janë “hot” femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto)

Sa më shumë që ofrohen zgjedhjet partitë politike bëjnë analizat dhe kalkulimet e tyre se si e me çfarê suksesi do të dalin në zgjedhje.

Aktuale janë edhe sondazhet online që portale e faqe të ndryshme i bëjnë për të parë se si qëbdrojnë subjektet politike.

Një fakt të rëndësishëm e kanë hetuar gazetarë të portalit tonë ku në sondazhin e gazetës Ekspres Maqedoni, votojnë qindra adresa me emra femra kryesisht emra të huaj dhe që votojnë për Lëvizjen Besa.

Ky është një tentim për ta manipuluar oponionin se gjoja Lëvizja Besa gëzon popullaritet dhe shtrirje në teren sa kanë dy partitë tjera të koalicionit Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Britani, 980 të vdekur nga COVID-19 në 24-orëshin e fundit

Britania e Madhe regjistruar sot 980 vdekje shtesë nga pacientët me COVID-19, një rekord tjetër i ri në vend. “Me...

Publikimet tregojnë se tek pacientët në makina respiratore vdekshmëria është rreth 98 për qind, thotë Filipçe

Shkup, 10 prill 2020 (INFOMAGAZIN) – Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp theksoi se publikimet tregojnë se vdekshmëria tek...

Ministrja Hajdari thotë se si pasojë e degradimit të Postës rrodhën shkarkimet (VIDEO)

Dy zyrtarë të lartë të Postës së Kosovës, nuk do të jenë më pjesë e kësaj ndërmarrje publike.Bëhet fjalë për kryeshefin ekzekutiv, Shefqet Avdija,...

Shkarkohen drejtuesit e Postës (VIDEO)

Disa jashtë, e tjerët brenda.Kështu, në një veprim të habitshëm, policia po ruante objektin qendror të Postës së Kosovës, teksa bordi i përkohshëm, që...

Zaev: Ruajuni dhe ndiqni rekomandimet

Shkup, 10 prill 2020 (INFOMAGAZIN) – Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev sonte në profilin e tij në Fejsbuk ka shkruar se rezultati i testit të...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: