Emocionuese: Grupi i Kumanovës i përgjigjet Maliç Ndrecës,ja çka shkruan Shek Hallaqi

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

Maliq Ndrecaj mos mendo se të bëri gjeneral lufta e Ali Ahmetit. Ali Ahmeti nuk ka luftuar askund, e as e ka nuhatur ndonjëher erën e barotit. Gjeneral u bëre falë luftës së djemve trima, si kusheriri yt Mirsad Ndrecaj-NATO me shokë. E ti sod vet e hoçe maskën e patriotizmit, ia hoqe vetëvetes gradat e gjeneralit, duke e përkrah Ali Ahmetin. Në rregull stu dhimbsën të tjerët se i ke më te largët, po si spate dhimbje për Mirsadin që e ke kushëri,kunat(bagjanak) dhe bashkëluftëtarë. Shtrohet pyetja athu vall çka të shtyri për të dalur në përkrahje te Ali Ahmetit,patriotizmi se besoj se Aliu e ka dëshmuar që s’është patriot.
Sikur mos ta dije nuk do ta zinja për të madhe, por ti e din shumë mirë, se kush i tradhtoi dëshmorët që ran te Lagjja e Trimave. Shumë mir e din se kush na tradhtoi edhe neve, që jemi të denuar me burgime të përjetshme. Për këtë arsye gabimi jot është shum herë më i madh, se sa i atyre që e përkrahin BDI-në e Ali Ahmetin prej pa dijës,injorancës dhe në mungesë të informacionit…!!!
Do vijë një ditë ,që do turpërohesh ,për veprim që ke bër në të kaluerën, dhe atë qe bëre sod…!!!

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Shkarkohen drejtuesit e Postës (VIDEO)

Disa jashtë, e tjerët brenda.Kështu, në një veprim të habitshëm, policia po ruante objektin qendror të Postës së Kosovës,...

Zaev: Ruajuni dhe ndiqni rekomandimet

Shkup, 10 prill 2020 (INFOMAGAZIN) – Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev sonte në profilin e tij në Fejsbuk ka shkruar se rezultati i testit të...

Koronavirus e “shet” Sportingun

Të gjithë lojtarët e Sportingut të Lisbonës janë në shitje. Klubi portugez, por jo vetëm, duhet të vlerësojë pasojat që do të shkaktohen nga...

Komunat bashkë kundër Covid-19 (VIDEO)

Krerët e pushteteve lokale u mblodhën sot në Drenas.Këshilli i Kryetarëve të Komunave të Kosovës u morën vesh që të vazhdojnë masat e kufizimit...

Prekëse: Foshnja katër ditëshe bëhet viktima më e re e koronavirusit

Një foshnje, e cila nuk është identifikuar, ka vdekur në qytetin Natal pasi kishte lind para kohe në orët e hershme të 3 prillit,...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: