Valmir Rrahmani fb post: Dyshojmë për të prekur nga virusi në burgun e Idrizovës

DUHET LEXONI

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB,...

McLaren 720S pjesë e edicionit special, të ndërtuar vetëm për pistat e Evropës

Kjo makinë do të ndërtohet në pesë versione, që t’i përshtate pesë pistave të ndryshme Super-makina McLaren 720S – me...

 

Nuk dihet nëse është e vërtet,po e postojmë ashtu origjinal siç është shkruar,për të mos shpekuluar mbetet që autoritet të bëjnë kontrollin nëse ky informacion është i vërtet ose jo,me qëllim që të kontribuojmë në mënyrë preventive për të mbrojtur shëndetin publikë të qytetarëve

Ja postimi i plotë:

Valmir rrahmani shkruan:  ky ne foto (Emrah) eshtë njeri i cili eshtë pergjegjës per Gatimin e burgosurve Ka të dhëna, se të paktën 2 të burgosur,janë te infektuar me koronavirus në burgun e Idrizovës, dhe se mbahën në pjesë të ndara brenda burgut, institucionet shtetërore dhe të burgut e mbajnë të fshehur nga opinioni.Ne bëjmë thirrje,dhe u kërkojmë institucionëve kompetente që urgjentisht të reagojnë, dhe mos të lejohët përhapja e këtij virusi, duke rrezikuar jetët e të tjerëve që gjendëmi në këtë burg.

- Advertisement -
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

FMN aprovon financimin për Kosovën prej 52 milionëve, njofton Bislimi

Fondi Monetar Ndërkombëtar ka aprovuar financimin për Kosovën në vlerë prej 52 milionë euro.Ministri i Financave, Besnik Bislimi ka...

Epidemiologia shqiptare: Masat do lehtësohen, por kujdesi duhet të jetë maksimal

Epidemiologia Rovena Daja, në një lidhje të drejtpërdrejtë me studion e “Ditari” në A2, deklaroi se në Shqipëri “do të vijojmë ta kemi kurbën...

SHBA, Zoom vazhdon të përdoret nga ushtria dhe punonjës të qeverisë

Ushtria amerikane dhe punonjësit e qeverisë vazhdojnë të përdorin aplikacionin popullor të videokonferencave Zoom për punë zyrtare, megjithë paralajmërimet e FBI-së në lidhje me...

Partia Liberale Egjiptiane e dënon dëmtimin e varrezave të komuniteteve rom, ashkali dhe egjiptian në Rahovec

Partia Liberale Egjiptiane bën të ditur se përfaqësuesi i kësaj partie, Veton Berisha pranoi informatë nga një qytetar i komunitetit egjiptian nga Komuna e...

Masa më të rrepta kundër COVID-19/ Miratohen rregullat për hyrjen në Gjermani

Gjatë ditës së sotme, në Gjermani kanë hyrë në fuqi rregulla më të rrepta të hyrjes në vend, për shkak të pandemisë COVID-19.   Në...
- Advertisement -

MË SHUMË ARTIKUJ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: