12 Raste të reja me COVID19

0

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe nëpërmjet rrjetit social Facebook ka njoftuar se sot janë regjistuar 12 raste të reja me Koronavirus në vend, njofton news33.tv

 

Sipas qyteteve, 7 në Shkup dhe 5 në Kumanovë. Deri në orën 12.00 numri i të infektuarve me COVID 19, në vend shkon 148./news33.tv