“Trëndafil i zi”, kënga më e re nga Ledri Vula (VIDEO)

0

17:08, 10 Maj 2020

“Trëndafil i zi” mban titullin kënga më e re e reperit të njohur në vend, Ledri Vula.

Projekti është realizuar edhe me videoklip si dhe bën pjesë në albumin “10/10” të këngëtarit.

Artisti i shumë hiteve po ashtu vëmendje të madhe mori edhe me paraqitjen e tij atraktive, ndonëse klipi është bardh e zi.

Pos në YouTube, kënga është e disponueshme edhe në Spotify, Apple Music, iTunes, Deezer, TIDAL, Amazon Music.