Dorhiqet kryetari i Degës-Tetovë nga Lëvizja Besa

0

Kryetari i degës së Tetovës nga Lëvizja Besa Gazmend Aliu ka dhënë dorheqje të parevokueshme nga Kryetari i Degës për shkak të koalicionit mes LSDM dhe BESA.

Aliu ju ka kërkuar falje shqiptatëve e sidomos Tetovarëve për mbështetjen dhe mundin që kanë dhënë në Lëvizjen BESA duke akuzuar Bilal Kasamin për tradhti ndaj aktivistëve dhe idealeve të Lëvizjes për intereset e tijë personale..

Ja postimi i plotë i Gazmend Aliut”