Foto/ Cfare po ndodh.. Te se.mureve me COVID-19 s’u lejohet telefoni, shp.ërthen Aida Shtino: A keni fëmijë ju të pash.pirt? Populli do u vë.rsulet shpejt!

0

Gazetarja e njohur Aid Shtino, me anë të një postimi në Facebookun e saj, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po luf.tonë me koronavirusin.
Shtino ngre pyetjen pse nuk u lejohet të infe.ktuarve telefoni, teksa u drejtohet Manastirliut, Piperos e gjithë të tjere që i quan kompani.
“Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e te.rburar , qe do tiu ve.rsulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap”, shkruan e revoltuar Shtino.
Shikko me posht

 

 

 

 

Reagimi

A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar”
Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..??????
Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…??????
A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare e Komitetit Rakacolli me Pipero e kompani …..??????

A i keni trute ne koke, apo ju kane va.ksinuar juve perpara, se qe te jeni kaq te pashpirt nuk ma priste mendja kurre…..😠😠😠😠😠
A do ta mbani dot turmen kur tiu ve.rsulen, sepse po ju ” zhd.uken” te afermit!!!!!!!!
A jeni ne dijeni se cfare jeni duke bere ??????????

A i keni trute ne koke ju doktoresha a keni femije e prinder ne shtepi ju ??????????
Kush eshte arsyeja qe nuk ju lini telefon kush??????

Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e te.rburar , qe do tiu ver.sulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap….