Video/ Gruaja i jep makinës mbrapsh në Tiranë, merr para 14-vjeçarin dhe…

0Një aks ident i rëndë ka ndodhur në Tiranë me pasojë pla gosjen e rëndë të një të mituri.

Aksident i rëndë në Peran të Podujevës, tetë të lënduar – Lajmi.net

Po licia ka arr estuar shtetasen M. D., 53 vjeçe, pasi në rrugën “Sandër Prosi” ka ak sidentuar këmbësorin me iniciale G. Z.,14 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Gjatë ecjes mbrapsht ky mjet është përfshirë në përpl asje edhe me 2 mjete të tjera që ishin të parkuara, njofton poli cia.

Aksident i rëndë në Gllarevë, humbin jetën dy persona - Telegrafi