Video/ Vjosa Osmani i thote “PO” bashkpunimit me Albin Kurtin..

0

Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani sot para mediave u shpreh se ne rast zgjedhjeve eshte shume vone per LDK te ket mbeshtetje nga ajo dhe se me perjashtin nga partia ka mbaruar gjithcka.

“Natyrisht qe po , dhe pergjigja konkrete e kesaj eshte vendimi i tyre i 20 Qershorit per te me perjashtuar .Aty ka perfunduar gjithcka” U shpreh Vjosa Osmani.
Ajo e konfirmoi edhe se mund te bashkpunoje me Kurtin e VV-se mirpo kjo me vone do te konkretizohet.
Ne jemi ne kontakt dhe bejme bisedime te ndryshme dhe per nje bashkpunim do te ju njoftojme me vone kur te konkretizohet gjithcka .