Video/ Çfarë Po Bëjnë Bashkë? A po e tradhëton Robertin??… Butrint Imeri Shfaqet Në Sht.Ratt Me Nora Istrefin

0Butritnt Imeri ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet në shtrat së bashku me Nora Istrefin.Këngëtari më herët publikoi edhe një foto në Instagram, të dy bashkë shtrirë, teksa fansat e kuptuan menjëherë se do të kishte një bashkëpunim mes tyre.

Edhe video që Butrinti ka publikuar së fundmi është pjesë e videoklipit, megjithëse shumë sensuale.Nëse të dy nuk do të kishin lajmëruar se kanë gati një projekt, fansat do të “çmendeshin” dhe do ngriheshin patjetër dyshime për një lidhje mes tyre.Shikko me poshttt