Video/ E Mbani Mend Asllën E Bukur Të Feratit? Ajo Qenka Shumë Sëmurë Sa Ka Lënë Çdo Punë, Ja Nga Çfarë Vuan

0Ajo është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Asllës” në serialin “Dashuri bardh e zi” dhe së shpejti do e shohim edhe në serialin “Babil”.Birce Akalay nuk ka qenë aspak mirë nga gjendja shëndetësore. Pak ditë më parë, 36 vjeçarja u ndje keq gjatë xhirimeve të serialit “Babil” dhe përfundoi në spital.
Shikko me poshttt

 

 

 

 

Ndërsa, sot mediat turke bëjnë të ditur se Akalay ka nisur terapinë fizike pasi vuan nga hernia diskale.Aktorja e ka të vështirë t’i rikthehet xhirimeve të serialit dhe mësohet se ka refuzuar çdo ofertë për punë.