Video/ Hazalin E Bukur E Mbani Mend, Ajo Jep Lajmin E K Eq: Jam Inf Ektuar Me Co Vi D-19, Ja Gjendja Ime…

0

Hazalin e bukur e mbani mend, ajo jep lajmin e k eq: Jam..Telenovela ‘Fate të kryqëzuara’ e bëri edhe më të njohur Alinën, e cila luante rolin e Hazallit. Por së fundmi ajo ka qënë në qëndër të mediave turke për faktin se ajo rezultoi pozitive në testin e Co vi d-19.Aktorja e ka bërë të ditur vetë me anë të një postimi në Tw itter ku shkruante: ‘Shikko me poshttt

 

 

 

 

 

Kam rezultuar pozitiv në testin e Co vi d-19,ditorja.Jam mirë dhe pr ocesin e trajtimit po e vazhdoj në shtëpi’. Aktorja ishte në xhirimet e një seriali kur u inf ektua duke bërë më pas që xhirimet të ndalonin.Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën që sot ka.