Video/ Seldi e harron Mimoza Shkodren, shkon ne krevet me vajzen qe …

0Ai është tejet i komentuar për jetën e tij private. Seldi Qalliu fillimisht u përfol për lidhjen që kishte krijuar në Big Brother Albania, më pas për fejesën me Dafina Zekën dhe së fundmi ishte i fejuar me këngëtaren Mimoza Shkodra.Shikko me poshtt

 

 

 

 

Instagram post by Seldi Qalliu • Aug 27, 2018 at 7:11pm UTC | Instagram  posts, Instagram, Post

Por mesa duket, Seldi paska gjetur sërish dashurinë. Këtë gjë e ka konfirmuar vetë ai, përmes një postimi në Instagram ku shihet duke e puthur të dashurën, Sindin.

Lidhja e tyre, bëhet publike publike pikërisht në ditëlindjen e saj. “Edhe 100 zemra ime. Të dua shumë”, shkruan Seldi.

Seldi dhe këngëtarja Mimoza Shkodra, u ndan 1 vit pasi fejesës. Çifti që shfaqej kudo bashkë, fshiu gjithë fotot e përbashkëta si fillim, duke sinjalizuar se marrëdhënia kishte marrë fund.Shikko me poshtt

 

 

 

 

 

The reason for the division of Mimoza and Seldi was discovered