Fero dhe modelja bukuroshe i japin fund lidhjes, detajet që i nxorën zbuluar (FOTO)

0


Duket se Arbenita dhe Fero nuk janë parë prej kohësh bashkë dhe për më tepër nuk ndiqen në rrjete sociale.

 

 

 

 

 

 

 

Lidhur me këto lajme që po qarkullojnë në rrjet për ndarjen, asnjëri prej tyre nuk ka reaguar.

Fansave nuk u ngelet gjë tjetër veçse të presin ndonjë postim nga modelja apo reperi, që të zbulojnë të vërtetën.