Tuna me këtë foto zbulon gjithçka pas lajmeve për shtatzëninë

0

Tuna zbulon barkun në bikini pas lajmeve për shtatzëninë. /Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

 

 

 

 

Pak ditë më parë në media u përfol se Tuna është shtatzënë për herë të dytë, pas një videoje që qarkulloi në rrjet, ku këngëtarja shfaqej me barkun e fryrë gjatë një koncerti.

 

 

 

 

 

 

 

Tuna reagoi duke nxitur më shumë kureshtjen te ndjekësit e duke mos dhënë një përgjigje konkrete.