Flakron Bexheti: Ali Ahmeti në materjalet përgjuese e quante VWC Vetvendosjen kurse sot e uron atë

0

Flakron Bexheti: Ali Ahmeti në materjalet përgjuese e quante WVC Vetvendosjen kurse sot e uron atë

Në Click Plus zëdhënësi i Aleancës për Shqiptarët Flakron Bexheti duke folur për zgjedhjet në Kosovë dhe rezultatin e zgjedhjeve.

Bexheti ka thënë se është hipokrizi e pa parë të dëgjosh urimin e Ali Ahmetit drejtuar Albin Kurtit për fitoren e madhe të Vetëvendosjes,kur të gjithë ne e kemi dëgjuar një bisedë mes Ali Ahmetit dhe Artan Grubit ku Ahmeti e quan vetvendosjen VWC.
Nuk ja vlen të komentohet urimi i Ahmetit drejtuar Kurtit. Ka deklaruar Flakron Bexheti në emisionin ,,Click Plus” në Tv21