POLITIK VENDORE

Ziadin Sela nga Tirana: Qeveria LSDM-BDI e ka humbur që moti betejën me krimin dhe korrupsionin

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela në një intervistë për Euronews Albania, ka deklaruar se Qeveria aktuale e koalicionit LSDM-BDI ka dështuar në rrugën për antarsim në BE, Maqedonia e Veriut nuk mori datë për çelje të bisedimeve...

Ish ushtari i UÇK-së: ‘Me pas ditë që vjen kjo ditë asnjëherë nuk do tua kisha ruajtur shpinën’

Ish pjestari i Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare Ramush Hasallari, ka thumbuar kreun e Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmetin nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjetet sociale. Ramush Hasallari ka postuar një fotografi të vitit 2001, ku ai shihet pas shpinës...

Ziadin Sela apel administratorëve shqiptarë: Ju garantojmë mbështetje dhe avansim

Ziadin Sela i shoqëruar nga kryesia e ngushtë po vazhdon takimet me qytetarët duke bashkëbiseduar me ç'do shqiptarë për të dëgjuar hallet,sugjerimet,këshillat por dhe kritikat. Sela mbrëme ka qëndruar në Komunën e Bogovinës ku ka zhvilluar disa takime me qytetarët...

BDI-ja punson maqedonas kurse shqiptarët ikin në Gjermani

  Nëse nuk do të ishte tragjike, patjetër që do të ishte komike. Por për fat të keq, mendjet kriminogjene të zyrtarëve qeveritarë shpesh po shtyjnë kufijtë e asaj që më parë njihej si krim, dhe kështu është edhe vendimi...

Zekolli: Propozimi i Ziadin Selës një lëvizje maestrale dhe ,,NATO goditje” për pushtetin

Diplomati Arsim Zekolli e quan lëvizje maestrale propozimin e Ziadin Seles për ratifikim të protokolit për antarsim në NATO të RMV-së dhe e quan NATO-goditje për pushtetin LSDM dhe BDI duke filluar nga Kryeministri Zaev,Bujari,Sheqerinska,Dimitrovi etj. Ja si e komenton...

Sela fillon bashkëbisedimin me qytetarët nga Komuna e Likovës,sonte ka qëndruar në Nikushtak,Ropalcë,Vishtic dhe Hotël

  Aleanca për Shqiptarët ka filluar të realizojë takime me qytetarë, aktivitete që i paraprijnë fushatës zgjedhore, për zgjedhjet e parakohshme të caktuara për më 12 Prill të vitit 2020. Gjatë ditës së sotme, krerët e Aleancës kanë realizuar takime në...

Objektit të Komunës Haraçinë i është ndërprerë rryma elektrike

Objektit të Komunës Haraçinë i është ndërprerë rryma elektrike Prej më shumë se një javë punonjësit e Komunës së Haraçinës nuk mundë të punojnë për shkak se kompania EVN i ka këputur rrymën elektike për shkak të mospagesës. Nuk ka as...

Merreni me mendë kush na udhëheqë Blerim Bexheti,Bujar Osmani,Artan Grubi,Sadulla Duraku..

Konflikti verbal publikë mes Blerim Bexhetit e Muhamed Zeqirit ka ngjallur reagime të ndryshme në opinion,sidomos në rrjetet sociale. Doktor Rexhail Ramadani duke komentuar rastin,në profilin e tijë shkruan: postimi origjinal nga FB: SHQIPTARET NË MAQEDONI SJANË KOMB SERIOZ , kane...

Udhëtimi në Barcelonë, zbardhet mashtrimi i radhës i Erion Veliajt

Erion Veliaj ka mashtruar për paratë e udhëtimit në Barcelonë. Udhëtimi nuk u pagua nga Fusha. 2 ditë në barcelonë kushtuan 9 milionë lekë nga paratë e taksave. Denoncimin e ka bërë Partia Demokratike përmes ish-deputetes Dhurata Çupi. Deklarata Nën drejtimin e...

Vjedhje e rëndë në një xhami në Gostivar, publikohen pamjet

Në Gostivar gjatë fundjavës është regjistruar një vjedhje në një objekt fetar, përkatësisht në një xhami. Siç njoftojnë nga MPB, më 29 shtator në Stacionin Policor Gostivar është denoncuar se më 28.09.2019 rreth orës 10:30, disa kryes të panjohur kanë...
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Ziadin Sela nga Tirana: Qeveria LSDM-BDI e ka humbur që moti betejën me krimin dhe korrupsionin

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela në një intervistë për Euronews Albania, ka deklaruar se Qeveria aktuale e...
- Advertisement -

Ish ushtari i UÇK-së: ‘Me pas ditë që vjen kjo ditë asnjëherë nuk do tua kisha ruajtur shpinën’

Ish pjestari i Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare Ramush Hasallari, ka thumbuar kreun e Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmetin nëpërmjet një fotografie të postuar në...

Ziadin Sela apel administratorëve shqiptarë: Ju garantojmë mbështetje dhe avansim

Ziadin Sela i shoqëruar nga kryesia e ngushtë po vazhdon takimet me qytetarët duke bashkëbiseduar me ç'do shqiptarë për të dëgjuar hallet,sugjerimet,këshillat por dhe...

Acquiring casino

Acquiring casino To deliver Betsson, we tend to always attempt to present you the extensively pleasurable video gaming experience. We all try this by...

Stuff A person Will Do With  gambling house games

Stuff A person Will Do With  gambling house games These people were the primary reproductions slots that they are made, mostly getting through 3...
error: Content is protected !!