SHOWBIZZ

Almeda Abazi po shijon në maksimum bukuritë e Shqipërisë

Almeda Abazi ka vizituar Shqipërinë për disa ditë. Almeda Abazi pas vizitës në Kosovë ku ishte e shoqëruar nga bashkëshorti Tolgahan Sayisman, tani ka vizituar edhe vendlindjen Tiranën, shkruan lajmi.net. Aktorja po shijon në maksimum bukuritë natyrore të Shqipërisë ku gjatë...

Don Phenom vjen me një tjetër bashkëpunim

Don Phenom ka publikuar këngën e re. Don Phenom është prej emrave më aktiv në estradë sa i përket projekteve muzikore të publikuara muajt e fundit, shkruan lajmi.net. Reperi nga Shqipëria ka publikuar këngën e re e cila titullohet ‘Njo si...

Ermali dhe Ami pozojnë krah modeles së famshme amerikane

Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Ami janë takuar me modelen e famshme. Komediani dhe moderatori i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Ami janë takuar me modelen e famshme amerikane, Jasmine Sanders, shkruan lajmi.net. Ishte vetë Ermali...

Dafina Zeqiri ndryshon sërish ‘look-un’

Dafina Zeqiri ishte kritikuar shumë kohët e fundit për stilin e flokëve, artistja kishte prerë flokët shumë shkurt dhe ky veprim nuk u pëlqye nga të gjithë, shkruan lajmi.net. Tani këngëtarja ka publikuar disa imazhe në Instastory ku mund ta...

Besa Kokëdhima paralajmëron rikthimin

Pas disa muajve pa projekte të reja muzikore, Besa Kokëdhima ka paralajmëruar rikthimin. Këngëtarja në Instagram ka postuar një fotografi e veshur me rroba me ngjyrë lejla në rozë për t’ju treguar fansave se është gati për t’u rikthyer. “Larg për...

Dafina Zeqiri bën ndryshimin e ri në dukje

Në rrjete sociale kohëve të fundit shohim se shumë nga yjet shqiptare kanë guxuar të eksperimentojnë me një model të caktuar flokësh. Fjala është për flokë të prera shkurt, deri në pjesën e qafës, që njihet ndryshe si ‘bob’, duket...

Le gruan dhe djalin 2 vjeç për princeshën

Princesha Beatrice është fejuar me manjatin italian Edoardo Mapelli Mozzi, pas një romance që zgjat prej disa muajsh. Ajo deklaroi se ishte kaq e lumtur dhe se mezi po pret të martohet. Vajza e madhe e Dukës dhe Dukeshës së...

Mozzik feston ditëlindjen, uron veten në mënyrë të veçantë

Reperi i njohur i skenës shqiptare, Gramos Aliu i njohur si Mozzik, sot (e diel), feston ditëlindjen e 24-të. Me këtë rast, ai ka pranuar një sërë urimesh nga familjarët, miqtë dhe kolegët e tij. 'Shyqyr u bo e Premte' E SPONSORUARSHIKO...

Nga një i pastrehë në artistin viral – Historia interesante e G4shit

Labinot “Larry” Gashi, të cilin e njohim me emrin e tij skenik, GASHI, ishte në rrugë vetëm disa vjet më parë, por jeta e tij mori një kthesë pasi ai u frymëzua kur pa një billboard të mikut të...

Fifi zbulon të vërtetën për largimin e saj nga “Shiko kush Luan”

Një nga lajmet që ka qarkulluar më së shumti këto ditë në median rozë ka qenë padyshim lajmi se këngëtarja e njohur, Fifi, nuk do të ishte më pjesë e “Shiko kush Luan” si sezonin e kaluar. Lajmi në...
- Advertisement -

LAJMET TË FUNDIT

Humbja e BDI-së në zgjedhjet parlamentare të 12 prillit të këtij viti do jetë fitore për shqiptarët

Në zgjedhjet parlamentare të viti 2016, BDI-së iu përgjysmuan deputet. Por në njëfarë mënyre u dyfishua  ndikimi politik i...
- Advertisement -

Ekskluzive: Dorëhiqet kryetari i këshillit më të madhë vendorë të BDI në Kërçovë

Sipas informacioneve që ka siguruar portali Infomagazin, Lulzim Limani kryetar i këshillit më të madhë vendorë në Kërçovë ka dhënë dorheqje në shenjë revolte...

Sela pas takimit me Kurtin, në takim me aktivin politik të ASH Tetovë

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, sot ka realizuar takim me kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin. Pas këtij takimi kreu i ASH-së, ka realizuar edhe...

Kush janë “hot” femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto)

Kush janë "hot" femrat që votojnë online për Lëvizjen Besa? ( foto) Sa më shumë që ofrohen zgjedhjet partitë politike bëjnë analizat dhe kalkulimet e...

Takimi i dytë mes Aleancës dhe Alternativës temë diskutimi programi zgjedhorë

Ja postimi i plotë nga faqja zyrtare e Alternativës: Sonte në selinë e Alternativës u zhvillua takimi i dytë mes grupeve të punës të koalicionit...
error: Content is protected !!