MAQEDONI

Koalicioni ASH-Alternativa: Protesta e sotme nuk ishte e organizuar nga opozita shqiptare

Reagim nga Koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa: Mjaft luajtët viktimën. Koalicioni ASH-AA gjithmonë ka respektuar dhe çmuar dinjitetin dhe rolin e femrës...
- Advertisement -

REGJION

Mali i Zi heq PCR testin gjatë sezonit turistik

Testi negativ PCR nuk do të jetë i nevojshëm më për të hyrë në Malin e Zi, kështu kanë vendosur autoritetet malazeze. Kjo risi...

Stoltenberg: Spekulimet rreth ndryshimit të kufijve shtojnë pasigurinë

Sekretari i NATO-s, Jens Stoltenberg ka thënë se nuk ka parë “Non-papers” rreth ndryshimit në kufijve në Ballkanin Perëndimor. Ai në një konferencë për media...

Suspendohet zyrtari policor që fyeu qytetarët e Drenicës

Është suspenduar nga puna zyrtari policor Besnik Demiri pas fyerjeve që i ka bërë në “Facebook”, duke i quajtur “kafshë” qytetarët e rajonit të...

Policia shpërndan qytetarët me forcë në Spanjë, Rama publikon videon: Zgjidhni e merrni…

Kryeministri i vendit Edi Rama me anë të një video të publikuar në Facebook ka dhënë një mesazh për të gjithë ata persona që...

TOP LAJMET

Tetovë, kordon policor para selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël

Protestuesit janë ballafaquar me kordonin policor dhe nuk i lejojnë që të shkojnë deri te selia. Protestuesit kanë kërkuar të bisedojnë me përgjegjësit e policisë...

Flet tetovari me plis në kokë: BDI mendon se e ka përkrahjen e shqiptarëve, por nuk e ka

Tetovë – Edhe pas thyerjes së mbrojtëses së vendosur nga policia, në rrugë kryesore për në selinë e BDI-së, protestuesit nuk arritën të arrijnë...

Ekskluzive: Ambasada Amerikane refuzoi Filipçen me 14 shtator për donacion gjaku

Ambasada amerikane në Shkup përmes një aktiviteti të grumbullimit të gjakut nga dhurues të shumtë dhe veshjeve e ushqimeve disa ditë më parë përkujtoi...

Eh! Të shkretët pushtetarë, që frikësohen nga një qytetarë!!

Protesta e sotme në Tetovë në të cilën u protestua për të kërkuar llogari dhe drejtësi për tragjedinë e ndodhur në Tetovë pas djegies...

Tetovë, kordon policor para selisë së BDI-së në Reçicë të Vogël

Protestuesit janë ballafaquar me kordonin policor dhe nuk i lejojnë që të shkojnë deri te selia. Protestuesit kanë kërkuar të bisedojnë me përgjegjësit e policisë...

Music

Dy persona të arrestuar, katër policë të lënduar në protestën e sotme në Tetovë

Në protestën e sotme në Tetovë kanë mbetur të lënduar katër pjesëtarë të policisë, ndërkaq SPB Tetovë infromon se...

Koalicioni ASH-Alternativa: Protesta e sotme nuk ishte e organizuar nga opozita shqiptare

Reagim nga Koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa: Mjaft luajtët viktimën. Koalicioni ASH-AA gjithmonë ka respektuar dhe çmuar dinjitetin dhe rolin e femrës...

Mbrojtën selinë e partisë e jo institucionin shtetëror, reagon profesoresha Najçevska, ka disa pyetje për policinë!

Profesoresha maqedonase, Mirjana Najçevska ka ngritur disa pikëpyetje pas protestës së sotme në Tetovë ku policia i pengoi protestuesit...

Sa janë të sigurta spitalet modulare në Maqedoni?

Ing.dip Bedri Behadini Djegia e spitalit modular për sëmundje infektive COVID-19 në Tetovë ku për pasojë kemi shkrumbimin e pacientëve...

ASH: Arifi, kryetarja që i bëri zullum Tetovës nuk ka autoritet moral për të propozuar bashkëpunim

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka propozuar një fushatë të shkurtër zgjedhore në Tetovë, në shenjë të...

Culture

Dy persona të arrestuar, katër policë të lënduar në protestën e sotme në Tetovë

Në protestën e sotme në Tetovë kanë mbetur të lënduar katër pjesëtarë të policisë, ndërkaq SPB Tetovë infromon se janë arrestuar dy persona, transmeton...

Koalicioni ASH-Alternativa: Protesta e sotme nuk ishte e organizuar nga opozita shqiptare

Reagim nga Koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa: Mjaft luajtët viktimën. Koalicioni ASH-AA gjithmonë ka respektuar dhe çmuar dinjitetin dhe rolin e femrës shqiptare. Nga ana tjetër, i...

Mbrojtën selinë e partisë e jo institucionin shtetëror, reagon profesoresha Najçevska, ka disa pyetje për policinë!

Profesoresha maqedonase, Mirjana Najçevska ka ngritur disa pikëpyetje pas protestës së sotme në Tetovë ku policia i pengoi protestuesit t’i afrohen selisë së BDI-së. Ajo,...

Sa janë të sigurta spitalet modulare në Maqedoni?

Ing.dip Bedri Behadini Djegia e spitalit modular për sëmundje infektive COVID-19 në Tetovë ku për pasojë kemi shkrumbimin e pacientëve nga zjarri cili në fakt...
- Advertisement -

SOT DUHET TE DINI

Dy persona të arrestuar, katër policë të lënduar në protestën e sotme në Tetovë

Në protestën e sotme në Tetovë kanë mbetur të lënduar katër pjesëtarë të policisë, ndërkaq SPB Tetovë infromon se janë arrestuar dy persona, transmeton...

Koalicioni ASH-Alternativa: Protesta e sotme nuk ishte e organizuar nga opozita shqiptare

Reagim nga Koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa: Mjaft luajtët viktimën. Koalicioni ASH-AA gjithmonë ka respektuar dhe çmuar dinjitetin dhe rolin e femrës shqiptare. Nga ana tjetër, i...

Mbrojtën selinë e partisë e jo institucionin shtetëror, reagon profesoresha Najçevska, ka disa pyetje për policinë!

Profesoresha maqedonase, Mirjana Najçevska ka ngritur disa pikëpyetje pas protestës së sotme në Tetovë ku policia i pengoi protestuesit t’i afrohen selisë së BDI-së. Ajo,...

Sa janë të sigurta spitalet modulare në Maqedoni?

Ing.dip Bedri Behadini Djegia e spitalit modular për sëmundje infektive COVID-19 në Tetovë ku për pasojë kemi shkrumbimin e pacientëve nga zjarri cili në fakt...

ASH: Arifi, kryetarja që i bëri zullum Tetovës nuk ka autoritet moral për të propozuar bashkëpunim

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka propozuar një fushatë të shkurtër zgjedhore në Tetovë, në shenjë të mbajtjes zi për viktimat e...

Flet tetovari me plis në kokë: BDI mendon se e ka përkrahjen e shqiptarëve, por nuk e ka

Tetovë – Edhe pas thyerjes së mbrojtëses së vendosur nga policia, në rrugë kryesore për në selinë e BDI-së, protestuesit nuk arritën të arrijnë...

Lifestyle Magazine

Dy persona të arrestuar, katër policë të lënduar në protestën e sotme në Tetovë

Në protestën e sotme në Tetovë kanë mbetur të lënduar katër pjesëtarë të policisë, ndërkaq SPB Tetovë infromon se janë arrestuar dy persona, transmeton TetovaSot. Zëdhënësi i SPB-Tetovë, Marjan Josifovski, njoftoi se katër pjesëtarë të policisë kanë marrë lëndime të...

Koalicioni ASH-Alternativa: Protesta e sotme nuk ishte e organizuar nga opozita shqiptare

Reagim nga Koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa: Mjaft luajtët viktimën. Koalicioni ASH-AA gjithmonë ka respektuar dhe çmuar dinjitetin dhe rolin e femrës shqiptare. Nga ana tjetër, i...

Mbrojtën selinë e partisë e jo institucionin shtetëror, reagon profesoresha Najçevska, ka disa pyetje për policinë!

Profesoresha maqedonase, Mirjana Najçevska ka ngritur disa pikëpyetje pas protestës së sotme në Tetovë ku policia i pengoi protestuesit t’i afrohen selisë së BDI-së. Ajo,...

Sa janë të sigurta spitalet modulare në Maqedoni?

Ing.dip Bedri Behadini Djegia e spitalit modular për sëmundje infektive COVID-19 në Tetovë ku për pasojë kemi shkrumbimin e pacientëve nga zjarri cili në fakt...

ASH: Arifi, kryetarja që i bëri zullum Tetovës nuk ka autoritet moral për të propozuar bashkëpunim

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka propozuar një fushatë të shkurtër zgjedhore në Tetovë, në shenjë të mbajtjes zi për viktimat e...

Video News

- Advertisement -

Dy persona të arrestuar, katër policë të lënduar në protestën e sotme në Tetovë

Në protestën e sotme në Tetovë kanë mbetur të lënduar katër pjesëtarë të policisë, ndërkaq SPB Tetovë infromon se janë arrestuar dy persona, transmeton...

Koalicioni ASH-Alternativa: Protesta e sotme nuk ishte e organizuar nga opozita shqiptare

Reagim nga Koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa: Mjaft luajtët viktimën. Koalicioni ASH-AA gjithmonë ka respektuar dhe çmuar dinjitetin dhe rolin e femrës shqiptare. Nga ana tjetër, i...

Mbrojtën selinë e partisë e jo institucionin shtetëror, reagon profesoresha Najçevska, ka disa pyetje për policinë!

Profesoresha maqedonase, Mirjana Najçevska ka ngritur disa pikëpyetje pas protestës së sotme në Tetovë ku policia i pengoi protestuesit t’i afrohen selisë së BDI-së. Ajo,...

Sa janë të sigurta spitalet modulare në Maqedoni?

Ing.dip Bedri Behadini Djegia e spitalit modular për sëmundje infektive COVID-19 në Tetovë ku për pasojë kemi shkrumbimin e pacientëve nga zjarri cili në fakt...

ASH: Arifi, kryetarja që i bëri zullum Tetovës nuk ka autoritet moral për të propozuar bashkëpunim

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka propozuar një fushatë të shkurtër zgjedhore në Tetovë, në shenjë të mbajtjes zi për viktimat e...

Flet tetovari me plis në kokë: BDI mendon se e ka përkrahjen e shqiptarëve, por nuk e ka

Tetovë – Edhe pas thyerjes së mbrojtëses së vendosur nga policia, në rrugë kryesore për në selinë e BDI-së, protestuesit nuk arritën të arrijnë...
- Advertisement -

SHOWBIZ

Dakota zbulon se si u bë regjisore e videoklipit të “Coldplay”

17:22, 12 Maj 2020 Dakota Johnson ishte regjisore e videoklipit të këngës “Cry, Cry, Cry” të grupit të të dashurit të saj Chris Martin,...

Gashi sjell këngën “Delali” (VIDEO)

14:42, 12 Maj 2020 Reperi nga Kosova i cili jeton dhe vepron në Amerikë, Gashi, ka sjell projektin e ri muzikor. “Delali” mban titullin kënga...

Arilena Ara sjell klipin e këngës “Fall From The Sky” (VIDEO)

8:54, 12 Maj 2020 Arilena Ara do e përfaqësonte Shqipërinë në “Eurovision 2020” me këngën “Fall From The Sky”, por që për shkak të...

Vdes aktori dhe komediani Jerry Stiller

13:16, 11 Maj 2020 Aktori dhe komediani Jerry Stiller ka vdekur nga  shkaqet natyrale, tha djali i tij, aktori Ben Stiller në një postim...

INOVACION

Huawei ka gjetur një mënyrë sesi të shesë telefonë me aplikacionet e Google

Huawei prezantoi ditën e sotme një telefon të ri i cili në fakt është modeli i vjetër P30 Pro por që kompania e quan...

99% e shqiptarëve kanë internet me shpejtësi më të lartë sesa 2Mbps

Në fund të 2019-ës 60% e familjeve shqiptare kishin akses në internetin broadband fiks ndërsa për popullsi kjo shifër është disa herë më të...

Pandemia e koronavirusit shtyn biznesin e Logitech drejt shitjeve rekord

Logitech raportoi një rritje me 13.6% të shitjeve për tre mujorin e parë të 2020-ës ndërsa më shumë njerëz kanë përdorur produktet kompjuterike të...
- Advertisement -

Sa janë të sigurta spitalet modulare në Maqedoni?

Ing.dip Bedri Behadini Djegia e spitalit modular për sëmundje infektive COVID-19 në Tetovë ku për pasojë kemi shkrumbimin e pacientëve nga zjarri cili në fakt...

ASH: Arifi, kryetarja që i bëri zullum Tetovës nuk ka autoritet moral për të propozuar bashkëpunim

Kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi ka propozuar një fushatë të shkurtër zgjedhore në Tetovë, në shenjë të mbajtjes zi për viktimat e...

Flet tetovari me plis në kokë: BDI mendon se e ka përkrahjen e shqiptarëve, por nuk e ka

Tetovë – Edhe pas thyerjes së mbrojtëses së vendosur nga policia, në rrugë kryesore për në selinë e BDI-së, protestuesit nuk arritën të arrijnë...

Ekskluzive: Ambasada Amerikane refuzoi Filipçen me 14 shtator për donacion gjaku

Ambasada amerikane në Shkup përmes një aktiviteti të grumbullimit të gjakut nga dhurues të shumtë dhe veshjeve e ushqimeve disa ditë më parë përkujtoi...

OPINIONE

Dy persona të arrestuar, katër policë të lënduar në protestën e sotme në Tetovë

Në protestën e sotme në Tetovë kanë mbetur të lënduar katër pjesëtarë të policisë, ndërkaq SPB Tetovë infromon se janë arrestuar dy persona, transmeton...

Koalicioni ASH-Alternativa: Protesta e sotme nuk ishte e organizuar nga opozita shqiptare

Reagim nga Koalicioni Aleanca për Shqiptarët-Alternativa: Mjaft luajtët viktimën. Koalicioni ASH-AA gjithmonë ka respektuar dhe çmuar dinjitetin dhe rolin e femrës shqiptare. Nga ana tjetër, i...

Mbrojtën selinë e partisë e jo institucionin shtetëror, reagon profesoresha Najçevska, ka disa pyetje për policinë!

Profesoresha maqedonase, Mirjana Najçevska ka ngritur disa pikëpyetje pas protestës së sotme në Tetovë ku policia i pengoi protestuesit t’i afrohen selisë së BDI-së. Ajo,...

Sa janë të sigurta spitalet modulare në Maqedoni?

Ing.dip Bedri Behadini Djegia e spitalit modular për sëmundje infektive COVID-19 në Tetovë ku për pasojë kemi shkrumbimin e pacientëve nga zjarri cili në fakt...